Робота з обдарованими учнями

Обдаровані діти – це потенціал нації. Здібності дитини не залежать відсоціального чи матеріального.
Ми часто запитуємо себе: «Яку дитину можна вважати обдарованою?».
Обдарованість – це що?
Обдарованість–це природній та творчий потенціал, який може виявитися у людини в будь-які роки її життя. В одних талант прокидається дуже рано, в інших він пробуджується в юності чи зрілому віці. Обдаровані діти народжуються у всіх верствах населення, незалежно від статусу батьків. Раннє виявлення, навчання і виховання обдарованих і талановитих дітей є одним із головних завдань закладів освіти.
Обдарована дитина – це дитина, що виділяється яскравими незвичайними, іноді видатними досягненнями (або має внутрішні передумови для таких досягнень) в тому чи іншому виді діяльності. Відповідно до психологічних досліджень обдарованими є не більше 5% дітей. Разом з тим, беручи до уваги генетично закладені в кожній дитині здібності й різноманіття видів обдарованості, можна припустити, що потенційно кожна дитина –обдарована.
Здібні, талановиті люди в будь-якому суспільстві є його “локомотивом”.
Саме їхніми інтелектуальними зусиллями забезпечується прогрес суспільства, плодами якого користуються всі. Завдання будь якого закладу освіти — підтримати учня і розвинути його здібності, підготувати ґрунт для того, щоб ці здібності було реалізовано.

16,4%

Переможців олімпіад

60,3%

Вихованців гуртків, секцій, факультативів

9,6%

Переможців конкурсів

13,7%

Переможців спортивних змагань

Много шаблонов Joomla на By Amestris D